Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

Aktualności

2020-06-04

Dementujemy plotki

Pragniemy odnieść się do pogłosek o znalezieniu się firmy Frech Polska w trudnej sytuacji. Obserwowaliśmy w marcu sytuację na świecie i w Polsce, kiedy wiele gałęzi przemysłu stanęło lub bardzo mocno zwolniło. Widząc znaczny spadek zapotrzebowania na nasze usługi, postanowiliśmy podjąć kroki, które pozwoliłyby nam zachować pełne, dotychczasowe zatrudnienie – nawet gdyby pełny lockdown miał potrwać jeszcze wiele miesięcy.
W porozumieniu z załogą, podjęliśmy decyzję, w wyniku której wszyscy zatrudnieni w firmie Frech Polska rozpoczęli pracę w wymiarze 1/2 etatu. Ten czas poświęciliśmy na wdrożenie zakrojonego na szeroką skalę programu szkoleń wewnętrznych, aby podnieść własne kompetencje i przygotować się na podobne wyzwania w przyszłości.
Obserwując rozwój sytuacji w Polsce i na świecie, a także odbierając sygnały płynące z rynku, podjęliśmy decyzję o przywróceniu wszystkich osób zatrudnionych przez Frech Polska do pełnego wymiaru godzin pracy od 1 maja 2020 roku. Nasza firma powróciła do dotychczasowego trybu pracy wzmocniona, zmotywowana i gotowa do dalszego działania. Efektami pracy będziemy się na bieżąco dzielić.
powrót