Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej X

FRECH w Polsce

Początki

Obserwując przemiany polityczno-gospodarcze, rozpoczęte w 1989 roku w Polsce, oraz podążając za potrzebami polskiego rynku, firma O. Frech GmbH+Co.KG zdecydowała się na jego obsługę poprzez samodzielne przedstawicielstwo.
 

1 kwietnia 1990 roku – firma Frech rozpoczęła współpracę z Bernardem Błaszczakiem.

 

1997 r. – Bernard Błaszczak stanął na czele powołanej ówcześnie spółki-córki – FRECH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce. Ten krok pozwolił firmie Frech obsłużyć cały polski rynek.

 

2000 r. – z powodu wzrostu liczby sprzedawanych na polskim rynku maszyn, firma zdecydowała się na zatrudnienie technika serwisu.

 

2004 r. - firma podjęła decyzje o rozpoczęciu przeprowadzania napraw maszyn gorącokomorowych oraz urządzeń peryferyjnych, obok dystrybucji palety produktów firmy Frech.

 

2019 r. - aby rozszerzyć działalność naprawy maszyn, firma otworzyła kolejną, większą halę remontową.

 

Frech w Polsce – dziś

Przedsiębiorstwo zatrudnia 27 osób, w tym aż 16 pracowników serwisu. Do dyspozycji zespołu serwisantów jest dobrze wyposażony warsztat, bogate zaplecze narzędziowe, profesjonalna aparatura i duży magazyn części zamiennych. Sporą część działalności serwisowej stanowią przeglądy pracujących maszyn oraz realizacja transferu maszyn i wyposażenia.